דף הבית אודות אילני חסד החזון תחומי פעילות גמחים ושירות לציבור מסמכי העמותה צור קשר ilaney Hesed

תרומות תרומות לאילני חסד יתקבלו בברכה. בואו גם אתם להיות שותפים בעזרה וחסד לזולת


המכתב נכתב לקבוצת תורמים מגב"ש שנרתמה לממן טיפול שיניים בתושבת שדרות בעלות של 11000 ש"ח

 

שלום רב,

 

בשם "מרכז ילדים והורים" בשדרות והעו"ס מטעם לשכת הרווחה בשדרות אני כותבת לך את המכתב כדי להודות לך ולשתף בחסד הגדול שקיימת.

 

במסגרת לימודי ,שובצתי להתלוות לעובד סוציאלי ותיק המופקד מטעם הרווחה על משפחה נזקקת מהעיר שדרות. מדובר באם חד הורית בת 40 (רחל) ולה שתי בנות. המפגש עם המשפחה הותיר אותי מזועזעת מהעליבות, העוני והמסכנות המאפיינת את שגרת חייהם.

 

לאחר הכרות מעמיקה עם האם נוכחתי לגלות שמבחינתה, המוקד של הקושי בחייה הוא בכך שהיא סובלת מבעיות חמורות בשיניים. היא חסרת שיניים ולכן אוכלת רק אוכל נוזלי ומרוסק. אי לכך היא גם סובלת מתת תזונה ושוקלת 38 ק"ג. היא חלשה מאד, רוב היום שוכבת במיטה ולא מצליחה לתת לשתי בנותיה הקטנות מענה הורי מספק. מעבר לקושי הפיזי, הבנתי עד כמה שהשיניים חיוניות לתחושת הכבוד הבסיסית שלה. לדוגמא: על אף שהיא חיפשה עבודה תקופה ארוכה היא לא הצליחה להתקבל, וזאת מאחר שאנשים נרתעו מהמראה החיצוני שלה. בשלב מסוים היא התייאשה לחלוטין מחיפוש עבודה.

 

לפני כארבעה חודשים בזכות תרומתך, החלה רחל בטיפול מקיף לשיניה הכולל עקירות, ניתוח והתאמת שיניים תותבות.

 

היום רחל עומדת בפני סיום הטיפול הארוך והמתיש בו היא עמדה בגבורה עם כוח רצון רב. בזכות השיניים היא חוזרת לאכול, היא רגועה יותר ומצליחה להשקיע באופן משמעותי מאד בקשר עם בנותיה. ובנוסף, השינוי המשמעותי ביותר הוא העובדה שרחל מצאה עבודה בסופרמרקט בעיר והיא יוצאת מדי יום לעבוד ולהרוויח את לחמה.

 

ושוב, תודה גדולה.

 

בברכה,

 

שרי לבל

 

"מרכז ילדים והורים" ,שדרות.

 

אילני חסד מפעילה גמחי"ם שונים לרווחת הציבור, הגמח"ים משאילים ציוד חיוני ויקר למטרות שונות. גמ"ח עגלות תאומים הכולל שתי עגלות חדשות הגמ"ח מנוהל ע"י רחלה פופובצר .0509010226 גמ"ח קלנועיות, לטובת אנשים המוגבלים ביכולת התנועה שלהם. הגמ"ח משאיל קלנועיות לפרקי זמן מוגבלים. הגמ"ח מנוהל ע"י מיכה ברט נייד 0522237778 רחוב פיקסלר23 אילני חסד מפעילה גמ"ח משאבות איכותיות (לקטינה) למניקות. הגמ"ח מופעל ע"י משפחת לפידס בנתניהו 16 . ניתן לקבל משאבה לכל זמן ההנקה. עבור השימוש מבקשת העמותה תרומה של 120  ש"ח לחודש לכיסוי הוצאות הרכישה והאחזקה של המשאבות שלומית 0528939561 שרגא 0523258181 אילני חסד מפעילה גמ"ח להשאלת ציוד אורקולי הכולל רמקול, מסך, וברקו. הגמ"ח מנוהל ע"י איציק וינטר 0526100610 נתניהו 32. העלות היא 100 ש"ח לערב תרומה לאילני חסד לכיסוי ההוצאות והרחבת הגמ"ח אם ברשותכם ריהוט (ארונות, מיטות, שולחנות אוכל וכסאות, ארונות מטבח) או מכשירי חשמל במצב טוב ניתן לפנות לעמותה ונשתדל לתאם העברת הריהוט למשפחות נזקקות . ניתן לפנות ל 050-250-5006 ניתן להביא מזון מבושל למשפחת בורק פרץ 34 לחלוקת מזון מוכן למשפחות ובודדים שלא מתפקדים וזקוקים לאוכל חם ומבושל לשבת ולאורך השבוע  054-3972085 מדי שבועיים ביום ד מתבצעת חלוקה של חבילות מזון. אנו זקוקים לסיוע שלכם על מנת שלא ישארו משפחות בלי מזון. מי שיכול לתרום מזמנו רבע שעה ולקחת חבילה ולחלק  מוזמן להגיע בשעות 18-20 למחסן של אילני חסד מאחורי השופרסל "" )  

הרשמו לרשימת התפוצה לעדכונים וחדשות הארגון
שם:
דוא"ל:
שלח
דף הבית אודות אילני חסד החזון תחומי פעילות גמחים ושירות לציבור מסמכי העמותה צור קשר ilaney Hesed
האתר הוקם בסיוע: ד"ר תמר פינקלשטיין מומחית ליישור שיניים | בניית אתרים | אחסון אתרים